- CD42FD203FO3F
CD42FD203FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 20000pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BAG Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım