CD15FD271JO3F
CD15FD271JO3F
Cornell Dubilier
Stokta: 1.024
MİN SİPARİŞ: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15FD271JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 270pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
tanım +
Search Keywords: CD15FD271JO3
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    CD15FD271JO3
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
    100
  • Construction:
    N/A
  • Capacitance Value:
    270 pF
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm