CD15FD101JO3F
CD15FD101JO3F
Cornell Dubilier
Stokta: 200
MİN SİPARİŞ: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15FD101JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 100pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
BAG Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: CD15FD101JO3
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    CD15FD101JO3
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Capacitance Value:
    100 pF
  • Dimension:
    11.7(Max) x 4.6(Max) x 9.1(Max) mm
  • Construction:
    N/A
  • Family:
    CD15
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm