- CD10ED330JO3F
CD10ED330JO3F
Cornell Dubilier
Cap Mica 33pF 500V 5% (9.4 X 4.8 X 8.6mm) Radial 3.6mm 125°C T/R
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BAG Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: CD10ED330JO3F
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Cornell Dubilier
Parça Numarası:CD10ED330JO3F
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8532290020
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Capacitance Value:33 pF
Lead Pitch For Radial:3.6 mm
Dimension:9.4(Max) x 4.8(Max) x 8.6(Max) mm
Construction:N/A
Lead Diameter:0.4 mm