CD10ED200JO3F
CD10ED200JO3F
Cornell Dubilier
Stokta: 8.660
MİN SİPARİŞ: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD10ED200JO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 20pF 500V 5% (9.1 X 4.8 X 8.4mm) Radial 3.6mm 125°C T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
BAG Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: CD10ED200JO3
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    CD10ED200JO3
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Capacitance Value:
    20 pF
  • Lead Diameter:
    0.4 mm
  • Family:
    CD10
  • Construction:
    N/A
  • Dimension:
    9.1(Max) x 4.8(Max) x 8.4(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    3.6 mm