EC4SAW-48S15HN
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - 18-75 VDC Input - 15 VDC Output - 0.4A - 3kVDC Isolation - 8-Pin SIP - On/Off Neg Logic
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Tube Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +