CFB400W-48S28
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converters - 400W - 18-75 VDC Input - 28VDC Output - 14.3A
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Box Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +