VA5AB10C-AKB00-000
Carling Technologies
Switch Rocker ON None OFF DPST Quick Connect Rocker 15A 250VAC 372.85VA 150000Cycles Automotive Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: VA5AB10CAKB00000
  • satıcı:
    Carling Technologies
  • Parça Numarası:
    VA5AB10C-AKB00-000
  • Alias/AKA:
    RCV-00000585
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Mounting:
    Panel Mount
  • Pole Throw Configuration:
    2P1T (DPST)
  • Switch Configuration:
    OFF None ON
  • Contact Rating @ Voltage:
    15A@125Vac 10A@20Vac 1/2HP