- TBU-CA085-050-WH
TBU-CA085-050-WH
Bourns
TBU Bidirectional 850V 425V 1us DFN SMD T/R
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: TBUCA085050WH
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Bourns
Parça Numarası:TBU-CA085-050-WH
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8541590080
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
3000 -
Configuration:Bi-Directional
Maximum Blocking Time:1 us
Family:TBU-CA
Dimension:6.5mm x 4mm x 0.85 mm
Maximum Impulse Voltage:850 V