SRR1208-150ML
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 21Q-Factor Ferrite 4A 36mOhm DCR T/R
tanım +
Search Keywords: SRR1208150ML
  • Parça Numarası:
    SRR1208-150ML
    EAR99
    400
  • Inductance:
    15 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    4 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.036 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C