4308R-102-224LF
4308R-102-224LF
Bourns
Stokta: 0
MİN SİPARİŞ: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4308R-102-224
Bourns
Res Thick Film NET 220K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
TUBE Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 4308R102224
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    4308R-102-224
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    4
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    1 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    220 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C