4304M-102-121LF
Bourns
Res Thick Film NET 120 Ohm 2% 0.6W ±100ppm/°C ISOL Molded 4-Pin SIP Pin Thru-Hole
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 4304M102121LF
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    4304M-102-121LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    2
  • Number of Terminals:
    4
  • Power Rating:
    0.6 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.4 W
  • Resistance Value:
    120 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C