- 3386P-1-105LF
3386P-1-105LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 1M Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
tanım
Search Keywords: 3386P1105LF
satıcı:Bourns
Parça Numarası:3386P-1-105LF
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536308000
COO:CR
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:1 MOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:9.53 x 9.53 x 4.83 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C