3299W-1-104LF
Bourns
Trimmer Potentiometer - 100K Ohm - 0.5W(1/2W) - 25(Elec)Turn - 9.53 X 6.1 X 11.55mm - Pin - Through Hole.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
tanım +
Search Keywords: 3299W1104LF
  • Parça Numarası:
    3299W-1-104LF
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 6.1 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C