- 3262P-1-203LF
3262P-1-203LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turn 1.78mm (6.35 X 7.37 X 4.7mm) Pin Thru-Hole Tube
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: 3262P1203LF
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Bourns
Parça Numarası:3262P-1-203LF
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8533400080
COO:CR
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
50 -
Mounting:Through Hole
Number of Turns:12(Elec) Turns
Termination Style:Pin
Power Rating:0.25 (1/4) W
Resistance Value:20 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:6.35 x 7.37 x 4.7 mm
Operating Temperature:-65 to 150 °C