HP-19AFMM-SL7A01
Amphenol LTW
HDMI, Plastic, 0.5A, 19 pins, Plug Connector, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 1000mm, IP67 Mated
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +