- 69176-030LF
69176-030LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 30 Position - 2 Rows - 0.100" Pitch - Polarizing Key - Crimp Term ...
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BAG Paketleme
tanım
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 30 Position - 2 Rows - 0.100" Pitch - Polarizing Key - Crimp Termination - Cable Mount.
Search Keywords: 69176030LF
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Amphenol Communications Solutions (FCI)
Parça Numarası:69176-030LF
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536694040
COO:FR
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500
kaynaklar
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta:
41
Hemen gönderilebilir
Buy all 41 in-stock or the regular minimum order quantity of 6000