12DNOR1-120C
Amperite
Electromechanical Relay 12VDC 1A SPST-NO (42.8x28.57x23.8)mm Panel Time Delay Relay
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Discontinued
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: 12DNOR1120C
  • satıcı:
    Amperite
  • Parça Numarası:
    12DNOR1-120C
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Panel Mount
  • Type:
    Time Delay Relay
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • Contact Form:
    1 Form A
  • Maximum Current Rating:
    1 A