ABM11A-50.000MHZ-6-D2Y-T3
Abracon
Xtal 50MHz Tol ±15ppm Stab ±30ppm -40°C ~ 85°C 6pF 60 Ohms
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +