S-1200B33-M5T1G
ABLIC Inc
LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: S1200B33M5T1G
  • satıcı:
    ABLIC Inc
  • Parça Numarası:
    S-1200B33-M5T1G
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    2.9 x 1.6 x 1.1 mm
  • Load Regulation:
    50 mV
  • Function:
    LDO
  • Accuracy:
    ±1 %
  • Family:
    S-1200
  • Line Regulation:
    0.2 %/V