- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Konektörler ›
- Diğer Konektörler ›
- Terminaller ›
- MNG18-47PX
Mevcut alternatifler
3M
MNG18-47PX
Pin Terminal 18-22AWG PIN 23.62mm Tin Case
Veri sayfasını görüntüle Veri sayfasına sor Aksesuarlar
RoHS Uyumlu
Üretimden kaldırıldı ve değiştirildi
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Pin Terminal 18-22AWG PIN 23.62mm Tin Case
Arama anahtar kelimeleri: MNG1847PX
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:3M
-
Parça Numarası:MNG18-47PX
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
HTS:8536904000
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
1 -
Tip:Pin Terminal
-
Dişi/Erkek Tipi:Pin
-
Faston Terminal Boyutu:N/A
-
Saplama Boyutu:N/A
-
Kablo Ölçüsü:18-22 AWG
-
Renk:N/A
-
Çalışma Sıcaklığı:105(Max) °C
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
MNG18-47PX üretimden kaldırıldı mı?
Evet, 3M tarafından üretilen MNG18-47PX üretimden kaldırılmıştır. OnlineComponents.com, bir yetkili distribütör olarak kalan stoğa veya önerilen bir alternatif ürüne sahip olabilir.
MNG18-47PX yerine hangi ürün kullanılabilir?
MNG18-47PX için önerilen alternatif ürün 3M tarafından üretilen MNG18-47PX-A olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
MNG18-47PX RoHS uyumlu mu?
Evet, MNG18-47PX RoHS uyumludur.
MNG18-47PX için teslim süresi nedir?
MNG18-47PX için standart teslim süresi yaklaşık 3 haftadır. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
- Ürün kullanımdan kaldırıldı
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.