- CRGV2512J62K
CRGV2512J62K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 62 Kohm (+/-) 5% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 62 Kohm (+/-) 5% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel