- CRGV2512J1M6
CRGV2512J1M6
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 1.6 Mohm (+/-) 5% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tap ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 1.6 Mohm (+/-) 5% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel