- CRGV2512F93K1
CRGV2512F93K1
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 93.1 Kohm (+/-) 1% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Ta ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 93.1 Kohm (+/-) 1% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel