- CRGV2512F475K
CRGV2512F475K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 475 Kohm (+/-) 1% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tap ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 475 Kohm (+/-) 1% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel