- CRGV0805J910K
CRGV0805J910K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 0805 - 910 Kohm (+/-) 5% - 1/10 W - 400V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - T ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 0805 - 910 Kohm (+/-) 5% - 1/10 W - 400V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel