- CRGV0805F121K
CRGV0805F121K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 0805 - 121 Kohm (+/-) 1% - 1/10 W - 400V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - T ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 0805 - 121 Kohm (+/-) 1% - 1/10 W - 400V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel