- CRGV0603J1M6
CRGV0603J1M6
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 0603 - 1.6 Mohm (+/-) 5% - 1/16 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - T ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 0603 - 1.6 Mohm (+/-) 5% - 1/16 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel