- CRGS2512J4R7
CRGS2512J4R7
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 2512 - 4.7 ohm (+/-) 5% - 1.5 W - 250V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape& ...
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 2512 - 4.7 ohm (+/-) 5% - 1.5 W - 250V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel