- CRGS2512J1M5
CRGS2512J1M5
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 2512 - 1.5 Mohm (+/-) 5% - 1.5 W - 250V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape ...
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 2512 - 1.5 Mohm (+/-) 5% - 1.5 W - 250V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel