- CRGS1206J3R9
CRGS1206J3R9
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 1206 - 3.9 ohm (+/-) 5% - 0.6 W - 200V - TCR (+/-) 400ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape& ...
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 1206 - 3.9 ohm (+/-) 5% - 0.6 W - 200V - TCR (+/-) 400ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel