- CRGS1206J15R
CRGS1206J15R
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 1206 - 15 ohm (+/-) 5% - 0.6 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&R ...
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 1206 - 15 ohm (+/-) 5% - 0.6 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel