- CRGS0603J6R8
CRGS0603J6R8
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 0603 - 6.8 ohm (+/-) 5% - 1/4 W - 50V - TCR (+/-) 400ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&R ...
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 0603 - 6.8 ohm (+/-) 5% - 1/4 W - 50V - TCR (+/-) 400ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel