- CRGS0603J180K
CRGS0603J180K
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 0603 - 180 Kohm (+/-) 5% - 1/4 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape& ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 0603 - 180 Kohm (+/-) 5% - 1/4 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel