- CRGP1210F330R
CRGP1210F330R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1210 - 330 ohm (+/-) 1% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description
Search Keywords: CRGP1210F330R
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / Neohm Brand
Part No:CRGP1210F330R
Alias/AKA:1-2176329-9
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210020
COO:TH
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000 -
Power Rating:.75 W
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:200 V