- CRGH2512J1R8
CRGH2512J1R8
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2512 - 1.8 ohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description