- CRGH2512F12K1
CRGH2512F12K1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2512 - 12.1 Kohm (+/-) 1% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description