- CRGH2010F11K3
CRGH2010F11K3
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2010 - 11.3 Kohm (+/-) 1% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description