- CRGH1206J2R7
CRGH1206J2R7
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 2.7 ohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description