- CRGH1206J100R
CRGH1206J100R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 100 ohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description