- CRGH0805J4R3
CRGH0805J4R3
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0805 - 4.3 ohm (+/-) 5% - 1/3 W - 150V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description