Search Keywords: CRGH0805J1K5
  • Part No:
    CRGH0805J1K5
  • Resistance Value:
    1.5 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C