Search Keywords: CRGH0805J15R
  • Part No:
    CRGH0805J15R
  • Resistance Value:
    15 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C