- CRGH0805F78R7
CRGH0805F78R7
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0805 - 78.7 ohm (+/-) 1% - 1/3 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description