- CRGH0805F121R
CRGH0805F121R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0805 - 121 ohm (+/-) 1% - 1/3 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description