- CRGCQ2512F82R
CRGCQ2512F82R
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 2512 - 82 ohm (+/-) 1% - 1W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description