- CRGCQ2512F820R
CRGCQ2512F820R
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 2512 - 820 ohm (+/-) 1% - 1W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description