Search Keywords: CRGCQ2010J330K
  • Part No:
    CRGCQ2010J330K
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Power Rating:
    .75 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    200 V