- CRGCQ2010J150R
CRGCQ2010J150R
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 2010 - 150 ohm (+/-) 5% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Re ...
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 2010 - 150 ohm (+/-) 5% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel