Search Keywords: CRGCQ2010F1M0
  • Part No:
    CRGCQ2010F1M0
    EAR99
    4000
  • Power Rating:
    .75 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    200 V